EttevõttestKontaktAsukohtTeenused

Kontakt

Päringud – info@kasefurniture.ee

Meelis Rull - juhatuse liige
meelis@kasefurniture.ee +372 5665 3224

Kairi Karis - juhiabi
kairi@kasefurniture.ee +372 5650 1860

Marko Soots - meister
marko@kasefurniture.ee +372 5569 4239

Üllar Unt - tootmisjuht
yllar@kasefurniture.ee

Kalev Evert – meister
kalev@kasefurniture.ee

Reelika Rull - raamatupidaja
reelika@kasefurniture.ee

Rainer Palu - eelarvestaja/tootearendus
rainer@kasefurniture.ee

reg. kood 11998668

KMKR nr. EE101403360